Campayanienstammen

Campayanien zijn trotse medewerkers met veel verschillende rollen en taken. Sommige ontwikkelen websites en maken het gemakkelijker voor jou om het gewenste zomerhuis te vinden, terwijl anderen klaar zijn bij de telefoon om al uw vragen te beantwoorden. Gemeenschappelijk voor ons allemaal is, dat we samenwerken om u en vele anderen de beste vakantie belevenis te kunnen geven. 


Claus Pedersen

Claus Pedersen

Directeur en mede-eigenaar

clausp@campaya.com

+45 20 86 03 89

Claus Sørensen

Claus Sørensen

Mede-eigenaar

clauss@campaya.com

Jesper Kamp Kruse

Jesper Kamp Kruse

Persvoorlichter

jesper@campaya.com

+45 28 29 05 35

Natasha Ahrensberg

Natasha Ahrensberg

Klantenservice

support@campaya.nl

+45 78 77 52 71

Nadia Simonsen

Nadia Simonsen

Administratieve medewerker

nadia@campaya.com

Sussana Jagarinac

Susanna Jagarinac

Marketingsmedewerker

susanna@campaya.se

Kim Bowman

Kim Bowman

Marketingsmedewerker

kim@campaya.dk

+45 78 77 52 71

Isabel Morup

Isabell Mørup

Klantenservice

kundeservice@campaya.dk

+45 78 77 52 71

Freja Sander Hansen

Freja Sander Hansen

Klantenservice

kundeservice@campaya.com

+45 78 77 52 71

Jessica Nicholas

Jessica Nicholas

Klantenservice

kundeservice@campaya.de

+45 78 77 52 71