Strandpark Vlugtenburg beschikt over diverse prachtige safaritenten. Deze tenten zijn in principe volledig uitgeruste accommodaties met de charme van kamperen. U beschikt over een complete keuken met een magnetron, gasfornuis, koffiezetapparaat en koelkast met vriesvak. De badkamer is voorzien van een comfortabele douche, wastafel en toilet. Ook deze is volledig ingericht, inclusief comfortabele bedden. De overdekte veranda is voorzien van tuinmeubilair.
Buiten: Op het strand kunnen gasten genieten van diverse activiteiten zoals surfen, kitesurfen en andere leuke strandsporten. Wato Events en de Dutch Surf Academy liggen vlakbij en bieden lessen en activiteiten voor alle niveaus.
Eten & Drinken: Gasten kunnen dineren in Eetcafé Zout, ons succesvolle familierestaurant dat dagelijks vanaf 10:00 uur geopend is en vers bereide maaltijden serveert in een gastvrije sfeer. Voor een meer ontspannen sfeer is de buitenbar de perfecte plek om na een dagje strand te relaxen met een drankje en een hapje. Samen vormen ze een levendige plek om te genieten van lekker eten, gezelschap en uitzicht op zee.
Let op: Zakelijke of werkgerelateerde boekingen worden onder geen enkele omstandigheid geaccepteerd. Wij verzoeken alle gasten vriendelijk om ervoor te zorgen dat hun reservering aan dit beleid voldoet om ongemak te voorkomen. Het comfortpakket omvat: beddengoed, één set handdoeken per persoon en één set keukenlinnen per accommodatie. Dit kost € 20,00 per persoon. Het VIP-pakket omvat hetzelfde als het comfortpakket plus een basisontbijtpakket. Dit kost € 29,00 per persoon.
Voor 2026 bedraagt de toeristenbelasting 5% van de huurprijs en dient ter plaatse te worden betaald.
Japanse watergarden (gratis). Delft, de fabriek waar het delfsblauwe porselein vandaan komt.
Den haag is een zeer leuke stad, via de VVV zijn er leuke rondvaarten te boeken wat de moeite waard is. En natuurlijk is Madurodam ook een aanrader. In Den Haag vindt je het leukste attractiepark van Nederland, Duinrell. Ook Scheveningen niet te vergeten.
Ook Rotterdam ligt maar 20 minuten rijden van het park. In deze stad kan je goed funshoppen, maar ook een bezoek brengen aan de vele musea en de Euromast.
Kortom erg centraal gelegen,vanuit vakantiepark Vlugtenburg kan je (ook bij slecht weer)alle kanten op!