Dit prachtige vakantiehuis in het Italiaanse Mentana beschikt over een mooie omgeving. Er zijn 4 slaapkamers waar 8 gasten in kunnen verblijven waardoor deze optie ideaal is voor families of gezinnen.
Begin de dag met een gezonde wandeling door het centrum dat op loopafstand van het verblijf ligt. Op korte afstand vindt u tevens een supermarkt waar u een ontbijtje kunt scoren en ‘s avonds kunt u gezellig dineren in een van de restaurantjes.
Als u niet uit eten wenst te gaan kunt u in de keuken zelf een diner bereiden voor uw gezelschap. U kunt uzelf opfrissen in de badkamer die is voorzien van onder andere een douche en een wastafel. De tuin is ingericht met tuinmeubilair en dit is de ideale plek om tot rust te komen.
Met de auto kunt u reizen naar de bezienswaardigheden in de omgeving van het vakantiehuis.
De volgende accommodatie heeft geleverd en zal blijven leveren wanneer een klant voor en na de nacht aanwezig zal zijn om de kamers te reinigen met ozonproducerende machines. Houd er rekening mee dat het ministerie van Volksgezondheid in juli 1996 met protocollen nr. 24482 ozon erkende als "natuurlijk presidio voor de sterilisatie van de omgeving" !!!!
We gebruiken dit protocol om onze klanten maximale veiligheid te bieden