Deze oude schuur is omgetoverd tot een met smaak ingerichte vakantiewoning met privé zwembad. De woning straalt een en al warmte uit.
Omgeven door wijngaarden geniet u van alle rust, met een grote ruime tuin aan uw voeten, en een groot zwembad om de verkoeling op te zoeken. Aan het zwembad kunt u ook heerlijk in de schaduw liggen. Op het terras staat de barbecue al voor u klaar.
Het dorpje Correns staat bekend als een biologisch verantwoord dorpje en de inwoners zijn vooral trots op de productie van hun mooie, biologische wijnen. U kunt er kano's huren om een tochtje te maken over de rivier de Argens, picknicken doet u dan op een van de vele grindstrandjes. Voor de liefhebbers van bergsport zijn de rotsen in de vallei van de Sourn (3 km) een uitdaging.
Heerlijk slenteren doe je in pittoreske dorpjes zoals Cotignac (13 km) en Tourtour (37 km). Cultuurliefhebbers kunnen de fraaie cisterciënzer abdij in Le Thoronet (24 km) bezichtigen.