HET APPARTEMENT
Onze modern ingerichte appartementen, gelegen op de begane grond tot aan de vierde verdieping, bieden plaats aan een minimum van 2 tot een maximum van 6 personen.
Elk driekamerappartement is voorzien van een ruim terras met barbecue, air-conditioning- / verwarmingssysteem, kluis, Kleurentelevisie 32" met buitenlandse kanalen, Wi-fi internetverbinding, kitchenette met magnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser en wasmachine.
OMGEVING
Lido degli Estensi wordt gezien als de toeristische hoofdstad van de Lidi di Comacchio. Het is een van de belangrijkste bestemmingen van de Adriatische kust en tevens de thuisbasis van de nieuwe, moderne jachthaven “Marina degli Estensi”. Een perfecte locatie voor een strandvakantie: gouden zandstranden die voorzien van allerlei faciliteiten: speeltoestellen voor de kleintjes, fitness, entertainment, enzovoort. Bovendien is het zeewater ondiep, zonder rotsen of stenen, en dus ideaal voor kinderen. Het stadje zelf is overzichtelijk ingedeeld en straalt veel gezelligheid uit. In de hoofdstraat vind u diverse boetiekjes en winkels maar bovendien ook veel restaurant, cafɒs en barretjes waar u van het ontbijt tot het avondeten terecht kunt voor de traditionele regionale gerechten maar ook de internationale keuken. ’s Avonds biedt Lido degli Estensi veel entertainment zoals straatmuzikanten, avondmarkten, kermisattracties voor kinderen, bars en discotheken voor de jongeren. Ook de winkels in het centrum zijn tot laat in de avond nog geopend.