Villa Lago met privézwembad ligt ondergedompeld in de natuur met bomen en olijfbomen en biedt veel privacy. Vanuit de villa heeft u een geweldig uitzicht van180 graden op het Trasimenomeer. Er is een ruime, goed onderhouden tuin en een privézwembad met ligbedden en parasols. Vanaf het terras heeft u uitzicht over de tuin, een perfect plek om te barbecuen en buiten te eten. Er is ook een tafeltennistafel en trampoline voor kinderen aanwezig. In de villa is een kleine fittnes ruimte en een sauna en er zijn 4 mountainbikes.
Een deel van de villa is gebouwd in 1200 en een ander deel is recenter. De villa is geheel gerestaureerd en bestaat uit twee verdiepingen. Vanuit de volledig uitgeruste keuken met heeft u directe toegang tot het buiten eetgedeelte met uitzicht op het meer.
De villa ligt op enkele kilometers van het prachtige centrum van Passignano sul Trasimeno dus ideaal om een aperitiefje of een cappuccino te gaan drinken bij het meer.
U kunt vele middeleeuwse stadjes bezoeken waaronder Cortona, Gubbio, Perugia, Corciano, Assisi, Spello, Spoleto, Montefalco, Florence, Arezzo, Siena, en Montepulciano in Umbrië en Toscane. Bij het Trasmineomeer zijn verschillende stranden en u kunt er watersporten beoefenen.
De eigenaar woont in een klein huisje in de buurt van de villa dus als u vragen hebt of informatie over de omgeving wilt hebben, dan kunt u dat rustig vragen.
De onverharde weg naar de villa is 1,5 km en is niet geschikt voor sportauto's of laagliggende auto's.