Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Herenhuis in El Palmer

21 Personen

11 Slaapkamers

Strand : 2,3 km

Beschrijving

Dit 200 hectare grote landgoed dat dateert uit de 13e eeuw, ligt in het natuurpark Es Trenc-Salobrar de Campos en heeft toegang tot het ongerepte strand van Es Trenc, een van de mooiste stranden van Mallorca. De
toegang tot het strand is via een privéweg die door de velden en het bos van het landgoed loopt. Het landgoed bestaat uit vijf onafhankelijke verblijven, met in totaal 12 tweepersoonsslaapkamers, dus er kunnen maximaal 24 personen verblijven. Elk huis heeft airconditioning in de slaapkamers, een uitgeruste keuken en tussen de 1 en 3 badkamers. Het landgoed heeft
een zwembad en een lodge op twee minuten van het strand, waar u kunt ontspannen, gebruik kunt maken van de badkamer en douche en de minibar.
De finca is een zeer rustige plek, ideaal voor familiebijeenkomsten of voor degenen die zich willen losmaken van de
stad. Naast de huizen kunt u genieten van de
buitentuinen voor aangename diners met familie en vrienden. Het dichtstbijzijnde dorp is Campos, op 10 minuten rijden, met een verscheidenheid aan supermarkten, winkels en restaurants.
De luchthaven van Palma de Mallorca ligt op 40 minuten rijden met de auto.
Belangrijke details:
- Het landgoed bestaat uit vijf guesthouses.
- Roken is absoluut verboden in het huis.

Dit unieke landgoed dat dateert uit 1200 heeft een vermelding op Wikipedia: ca.wikipedia.org/wiki/Sa_Barrala

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 21
  • Slaapkamers : 11
  • Tweepersoonsbedden : 1
  • Eénpersoonsbedden : 18
  • Stapelbedden : 1
  • Sofabedden : 4
Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Badkamers : 10
Vakantiehuis met zwembad
  • Buitenzwembad : Privé
Afstanden
  • Strand : 2,3 km
  • Luchthaven : 42 km
  • Winkels : 11 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Fornuis : Type onbekend
  • Magnetron
  • Koffiezetapparaat : Espresso
  • Koffiezetapparaat : Normaal
  • Broodrooster
Voorzieningen - binnen
  • Type : Herenhuis
  • Internet
  • Open haard
  • air conditioning
  • TV
  • Wasmachine
  • Draadloos internet
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 3
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip
Activiteiten
  • Activiteitenruimte : Ja

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen