Dit moderne appartement ligt in St. Johann in Tirol, in Oostenrijk. Er is 1 slaapkamer en in de woonkamer staat nog een slaapbank. In totaal kunnen er 4 mensen overnachten, ideaal dus voor een gezinsvakantie. Achter het huis ligt een grote tuin waar u heerlijk kunt ontspannen.
Het appartement is de perfecte uitvalsbasis om de omgving te ontdekken. De langlaufloipen liggen op slechts 250 m van het huis en de gratis skibus stopt op maar 100 m lopen. In de zomer lopen er verschillende fiets- en wandelroutes langs het huis en de kabelbanen vervoeren u uiteraard ook in deze periode, waardoor u mooie wandelingen kunt maken op grote hoogte. In een van de gezellige bergrestaurants kunt u pauzeren en genieten van de Tiroolse keuken.
Het appartement heeft een mooie woonkamer met eettafel en de moderne open keuken heeft alle benodigde keukengerei. De tuin met ligstoelen deelt u met de andere gasten maar u heeft wel een eigen terras.