Dit ruime, vrijstaande vakantiehuis ligt in het wijngebied van Monbazillac. De woning beschikt over 3 slaapkamers en is ideaal voor gezinnen. Ook huisdieren zijn toegestaan. Het opzetzwembad is voor privégebruik, evenals de tuin met terras met uitzicht over de wijngaarden.
Net buiten het dorpje Pomport (15 km) ligt het Château le Clou waar heerlijke, biologische wijnen worden verbouwd en verkocht. Via het knusse stadje Issigeac (10 km) met zijn oude huisjes en pleintjes, kom je bij het kasteel van Bardou (22 km). Grote supermarkten vind je in Bergerac (10 km). Voor een bakker, dagelijkse boodschappen en postkantoor kun je terecht in Bouniagues (5 km).
De begane grond bestaat uit een woonkamer en keuken inclusief afwasmachine. Daarnaast is er een badkamer, toiletruimte en bijkeuken met extra koelkast, wasmachine en droger. Op het terras vind je een barbecue en tuinmeubilair. Naast het zwembad is er ook een buitendouche aanwezig.
De zondagmorgen markt in Issegac. Het kasteel Bridoire met zijn vele activiteiten nog geen 10 minuten rijden,er zijn hier voor de kinderen veel spelletjes. Tegenover het kasteel is een maisdoolhof. nIn Bergerac kun je een boottocht maken op de Dordogne. Kano varen kun je in Limeul daar komt de Vesere in de Dordogne en er is een zandstrand aan het water. In Monbazillac kun je het kasteel bezoeken. Ook het maison du Tourisme is de moeite waard er is een expositie over hoe de zoete witte wijn tot stand komtz.