Deze vrijstaande boerderij ligt aan de ingang van het Zillertal. Dit appartement is vooral geschikt voor 2 volwassen en 2 kinderen. Verder zijn er nog 2 mooie appartementen in het hoofdhuis, die u apart voor 5 personen (AT-6261-07) of tezamen voor 10 personen (AT-6261-05) kunt huren. In de vrijstaande woning ernaast vindt u nog een ruim zespersoonsverblijf op de 2e verdieping.
In de winter brengt de skibus u naar het op 6 km verdergelegen skigebied Hochfügen/Spieljoch. Het centrum en de restaurants liggen op 400 m afstand.
Een infraroodcabine, tafelvoetbalspel en fitnesstrainer staan tot uw beschikking. Er zijn zeer veel dieren op de boerderij en er worden eigen producten zoals brood, melk, eieren en sappen aangeboden. Voor de kinderen is er veel speelgoed ter beschikking.
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend.