Deze luxe vakantievilla staat midden op een duintop aan de rand van De Koog, een gezellig dorp op Texel. De villa beschikt over vier slaapkamers en is ideaal voor 7 volwassenen en 2 kinderen. Vanuit de woning heeft u een uniek zicht over de Noordzee en het Noordzeestrand.
Het huis is perfect gelegen ten opzichte van het strand en het centrum van De Koog. U kunt uitstekend wandelingen maken over het strand of in de duinen of u kunt een duik nemen in de zee. Op loopafstand ligt de Dorpsstraat, waar u leuke restaurants, terrasjes en winkeltjes vindt.
In de woonkamer kunt u zich opwarmen aan de open haard en in de sauna komt u helemaal tot rust. Ook kunt u uw gezelschap uitdagen voor een potje tafelvoetbal, tafeltennis of biljart. Het huis beschikt daarnaast over twee badkamers, waarvan er één direct met een slaapkamer is verbonden. De villa is bovendien erg kindvriendelijk: er is een traphekje geplaatst en een kinderbed is beschikbaar. Parkeren is mogelijk in de garage.
Wij hebben een Nespresso koffiemachine staan dus als u Nespresso cups heeft neemt u die dan mee want ze zijn niet op Texel te koop!