Huis-id: mh45389
8 Personen
5 Slaapkamers
Strand : 7,4 km
Kom met familie, vrienden of collega's in onze sfeervolle boerderij en geniet!
Naast wandelen en fietsen zijn hier veel andere unieke activiteiten in de buurt te ontdekken, zoals;
-het museum van Huis Doorn, het verblijf van Keizer Wilhelm II in de eerste wereldoorlog.
-het Von Gimborn Arboretum, een park met duizenden boom- en struiksoorten uit alle delen van de wereld.
-het Gerrit Achterbergpad wandelpad en het bekende lange afstand wandelpad ‘het Trekvogelpad’.
-kijk over de weilanden naar de bossen van het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug, met uitgezette wandelroutes en fietsroutes. Fietsknooppunt 8 van de 'Utrechtse Heuvelrug knooppuntenroute' ligt voor de deur, zo ook de landelijke fietsroute LF4.
-In Doorn vind je winkels en restaurants.
-het centrum van Wijk bij Duurstede, de historische handelsplaats vol galeries en sfeervolle winkeltjes en restaurants ligt op negen kilometer afstand.
-Golfclub Anderstein, met 27 holes, ligt in Maarsbergen, op 10 kilometer afstand.
-buiten zwemmen kan in het bosbad te Leersum (8 kilometer) of in het Henschotermeer te Woudenberg (11 kilometer).
-de prachtige Kromme Rijnstreek ontdekken vanuit een kano.
-in het dorp trapkarren huren, wordt ook met veel lol en plezier beleefd.
-trampoline springen of midget golven is ook vlakbij.
Met andere woorden is er hier in de omgeving voor een ieder 'wat wils'.
De dichtstbijzijnde stations zijn Maarn en Driebergen\/Zeist.
Op de grens van bos en weilanden beleef je in onze boerderij de seizoenen intens, zoals het ontluiken van de eerste bloesem, het frisse lentegroen, de zwoele zomers, de kleurrijke herfst en ten slotte de winterrust met rijp op de takken en een verstild landschap.