Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Vakantiehuis in Villaggio Taunus

6 Personen

3 Slaapkamers

Strand : 2 km

Beschrijving

Het vakantiehuis Giacomo is gelegen in Numana, aan de Conero Riviera, op ongeveer 1 km van het strand en de zee. Het huis ligt tegen een heuvel met uitzicht op zee. Het vakantiehuis Fiore is een typisch klein wit mediterraan huis. Er is een grote tuin met terras en een prachtig uitzicht. De inrichting is gezellig en licht.

Er is ook een gratis busverbinding met het strand 11/6 tot 10/9. De gasten hebben een parasol en twee ligbedden tot hun beschikking op het strand. Ook een bezoek waard zijn de prachtige stranden van Sassi Neri en Due sorelle.

Langs de Adriatische kust liggen lange zand- en kiezelstranden. Het mooiste deel van de kustlijn ligt aan de wortels van het heuvelachtige schiereiland Conero. Grote kliffen onderbreken op natuurlijke wijze de uitgestrektheid van de zand- en kiezelstranden, terwijl de pijnboombossen het gebied aangenaam verfrissen.

Het vakantiehuis Giacomo is het ideale uitgangspunt voor het ontdekken van de Conero streek.

Privé parkeerplaats

De ongerepte en beschermde natuur van het Parco Del Conero biedt eindeloze mogelijkheden voor wandelingen. In de zee kan je duiken. Ga naar Centro Sub Monte Conero (www.centrosubmonteconero.com) Ook een tocht op zee is een aanrader want de kust is prachtig. Je kan een excursie met “Gite in Barca” (www.coneroinbarca.com) maken. In "Enoteca Azzurra" kan je regionale kaas, vleeswaren en wijnen kopen. Het adres is Via Flaminia 90 in Numana. Een van de beste restaurants is “Ristorante 30 Nodi” in Numana (www.30nodi.eu). Elke dag worden er andere gerechten aangeboden in het restaurant. Verse vis, mosselen, gefrituurde vis en nog veel meer.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 6
  • Slaapkamers : 3
  • Tweepersoonsbedden : 1
  • Eénpersoonsbedden : 2
  • Stapelbedden : 1
Badkamer
  • Douche
  • Badkamers : 2
Afstanden
  • Strand : 2 km
  • Luchthaven : 30 km
  • Winkels : 1 km
  • Restaurants : 0,3 km
  • Afstand tot het water : 2 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
Voorzieningen - binnen
  • Type : Vakantiehuis
  • air conditioning
  • TV
  • Wasmachine
Voorzieningen - buiten
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 3
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen