Dit moderne vakantiehuis in Salir do Porto heeft 3 slaapkamers. Het is ideaal voor waterliefhebbers. Je zit namelijk vlak bij het strand aan zee én heeft een privézwembad.
Het strand in de mooie baai van São Martinho do Porto, een charmante en authentieke badplaats, is op loopafstand. Het is een paradijs voor de kleintjes, maar ook voor jou is er genoeg te doen. Vanuit Salir do Porto loop je zo via een houten wandelpad door de duinen naar de haven of naar het iets verderop gelegen centrum met goede (vis)restaurants.
Het strak ingerichte huis biedt plek aan maximaal 6 personen. Het is van alle gemakken voorzien en door de grote ramen lekker licht. Er zijn 2 badkamers, waarvan 1 met ligbad. 's Ochtends na het ontbijt kan je zo een duik nemen in het verfrissende zwembad. Daarna kan je op 1 van de ligbedden op het zonneterras eens rustig gaan bedenken wat de plannen voor de dag gaan worden.