Dit luxe vakantiehuis in Karinthië heeft 3 slaapkamers. Het is ideaal voor een gezin dat waarde hecht aan het hebben van een eigen wellnessruimte met een sauna in hun vakantiehuis.
Het huis ligt op 2,5 km van het centrum. Ook een meer is vlakbij gelegen (2,5 km). Voor de skilift hoef je slechts 8 km verderop te zijn.
De villa is gebouwd in 2006. Naast een sauna heeft de wellnessruimte ook een relaxruimte en een bubbelbad, van waaruit je rustig televisie kunt kijken. Je beschikt in totaal over maar liefst 160 m² woongenot. Vanuit vrijwel elke hoek van het huis heb je een weids uitzicht op de Ossiacher See en de omringende bergen. De gezellige open haard in de woonkamer is aangenaam als het 's avonds iets frisser wordt. 's Ochtends biedt het ruime balkon de ideale setting voor een heerlijk ontbijt. 's Avonds kun je lekker barbecueën in de tuin. Draadloos internet is in heel het huis beschikbaar.