Appartement in Pisogne met 3 slaapkamers, geschikt voor maximaal een familie of vriendengroep. De woning wordt omringd door de bergen en de bossen, en ligt op 700 meter hoogte. Een behoorlijk stijle klim vanuit het plaatsje waardoor een auto wel noodzakelijk is, maar dat loont zich wel met prachtig uitzicht. Er is een gemeenschappelijke ruimte met wasmachine en fietsenstalling.
In de omgeving kunt u goed wandelen en fietsen, en in de winter kunt u in Val Palot zelfs skiën. Verder zijn er ook nog veel andere sportieven uitstapjes die u kunt ondernemen: er is een tennisbaan op 8 km afstand een golfbaan op 22 km. Vanuit de woning kijkt u uit op het meer van Iseo (8 km). Het meer staat vooral bekend om het autovrije eiland dat in het midden ligt, genaamd Monte Isola.
De woning is ook zeer geschikt voor kinderen, zo is er veel speelgoed aanwezig en is er een kinderbed en kinderstoel beschikbaar op aanvraag.
De eigenaresse is erg vriendelijk en behulpzaam.