Dit appartement heeft ruimte voor 5 personen en u heeft 2 slaapkamers tot uw beschikking. Het appartement is gevestigd in Fabro en is perfect als u op vakantie wilt gaan met uw gezin of als u met meerdere stellen op vakantie wilt gaan. U heeft een privéterras en er is een zwembad aanwezig.
In de buurt zijn er verschillende activiteiten te doen, zo kunt u een mountainbike huren en een rondje fietsen om de omgeving te verkennen. Of u pakt de trein die rchting de hoofdstad gaat. U bent dan binnen 1,5 uur in Rome. Uw woning ligt op de grens tussen Umbrië en Toscane, dus u kunt ook naar Umbrië om het één en ander te ontdekken.
In het huis zijn er fietsen beschikbaar en u kunt heerlijk ontspannen aan het zwembad of op het terras als u klaar bent met fietsen. Verder kunt u ook de barbecue aansteken om heerlijk buiten te eten. Mocht u met de auto komen dan is parkeergelegenheid.
Het dichtstbijzijnde vleigveld is bij Rome waar u makkelijk de trein kan pakken naar uw woning.