Dit mooie vakantiehuis in Kroatië beschikt over een balkon en een mooie omgeving. Er zijn 2 slaapkamers die gezamenlijk 5 gasten kunnen accommoderen. Deze optie is ideaal voor zonvakanties met het gezin.
Begin de dag met een frisse wandeling door het centrum, dat op 1500 m van het verblijf ligt. Op 300 m afstand vind je een supermarkt waar je een ontbijtje kunt scoren en ‘s avonds kun je gezellig dineren in 1 van de restaurantjes (500 m).
Als je niet uit eten wenst te gaan, kun je in de keuken zelf een diner bereiden voor het hele gezelschap. Je kunt jezelf opfrissen in de badkamer, die is voorzien van onder andere een douche en een wastafel. Voor een gezellig potje tafeltennis zit je hier goed en je kunt de auto kwijt op de parkeerplaats.
Het dichtstbijzijnde vliegveld vind je op 27 km van de accommodatie.