Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Villa in Las Mellizas

8 Personen

4 Slaapkamers

Water : 40 km

Beschrijving

Dit vakantiehuis heeft twee parterres. Op elke parterre is er een verbinding naar buiten. Elke parterre is een volledige woning met alle faciliteiten. De eerste parterre grenst aan een groot terras met pergola, waar u heerlijk in de schaduw kunt zitten of kunt barbecueën. De tweede parterre grenst aan een hoger gelegen terras en een omheinde tuin. Daar is ook het zwembad. Het vakantiehuis biedt veel privacy. Door de indeling is het heel geschikt voor twee gezinnen. Er is parkeergelegenheid bij dit huis.

Het vakantiehuis ligt op de top van een heuvel, omringd door olijf-, sinaasappel-, citroen- en amandelbomen. Wandelaars kunnen hier hun hart ophalen, maar ook mooie wandelingen maken in het nationaal natuurpark van El Torcal. In het acht kilometer verderop gelegen Alora kunt u boodschappen doen.

Wilt u een dagje naar het strand? Op veertig kilometer afstand ligt het strand van de Costa del Sol! Golfers kunnen een balletje slaan op de golfterreinen van Antequerra.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 8
  • Slaapkamers : 4
  • Tweepersoonsbedden : 2
  • Eénpersoonsbedden : 2
  • Stapelbedden : 1
  • Kinderbedje
Badkamer
  • Douche
  • Badkamers : 2
Vakantiehuis met zwembad
  • Buitenzwembad : Privé
Afstanden
  • Winkels : 8 km
  • Restaurants : 8 km
  • Afstand tot het water : 40 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Oven
  • Magnetron
Voorzieningen - binnen
  • Type : Villa
  • Internet
  • Open haard
  • air conditioning
  • TV
  • DVD-speler
  • Wasmachine
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Barbeque
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 1
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen