Huis-id: mh32083
4 Personen
2 Slaapkamers
RELAXEN: Het huisje is ingericht voor een aangenaam verblijf. Alles wat praktisch is, is aanwezig. De banken maken het aangenaam en aantrekkelijk om uitgestrekt een boek te lezen of DVD kijken, weg te zakken voor een tukje na een wandeling en dan weer wat naar muziek te luisteren of te bladeren in een boek of tijdschrift.
KUNST: Het huisje is een ideale stek om van daaruit een dagje het Museum te Groningen en het Museum van Zwolle te bezoeken. In het huisje liggen mooie boeken over kunst. Aan de wanden enkele echte schilderijen.
SIERTUINEN: Vijvertuinen van Ada Hofman te Loozen nabij Hardenberg, Mien Ruys tuin in Dedemsvaart, Beeldentuin Atelier Witharen net achter Ommen.
TENNIS: Voor gebruik van de All Weather tennisbaan (gratis) dient u zelf rackets en tennisballen mee te nemen. De tennisbaan mag enkel betreden met tennis-schoenen.
ZWEMBAD: De kwaliteit van het zwembad wordt dagelijks gecontroleerd en het water gereinigd. Het bad is in principe open van 1 mei tot 1 oktober
VERVOER: De beheerster is bereid huurders vervoer aan te bieden van en naar het station van Ommen voor totaal 15 euro.
FIETSEN: Bij de buren, een camping, zijn als de camping open is fietsen te huur. Ommen is 35 minuten fietsen. Station Ommen heeft OV fietsen
WANDELEN: Dit kan al gelijk vanaf het huisje. In het huisje ligt een kaart met plekken waar wandelingen starten.
SPELLETJES: In het huisje ook enkele spelletjes, o.a. Monopolie, Rummi-kub,"Mens erger je niet", Speel-kaarten, Puzzels.
LEZEN: In het huisje liggen boeken over kunst, leesboeken voor volwassenen en kinderen, kookboeken o.a. een vegetarisch kookboek en diverse tijdschriften.
SAUNA: Bij het station van Ommen zit bij het 4 sterren hotel een openbare heerlijke sauna. Met o.a. een bubbelbad in de tuin.
KEUKEN UITRUSTING: wat "bijzonder" is staat hier vermeld. Een magnetron, los oventje, keukenmachine, broodrooster, thermoskan voor koffie, dubbelwandige thee-pot, glazen dienschalen.
BEDDEN: 2p: 1.40 x 2m en 2x 1p: 0,80 x 2m. Op de 3 zitsbank is het goed slapen. (Er is een tafel met 6 stoelen en bestek en service voor 6 personen)
MUZIEK: Er is ook een DVD speler een enkele DVD en diverse CD's. Er is een CD, casettebandspeler, die tevens radio is. Er zijn ook divers muziekcasettes aanwezig.