Het is moeilijk voor te stellen dat dit hoogwaardige vakantieappartement vroeger een koeienstal is geweest. De grote eetkamertafel met royale fauteuils, de flatscreen-TV en de heerlijke bedden maken dit appartement uitermate geschikt voor een weekendje weg of een vakantie. Met 5 slaapkamers is er genoeg ruimte voor 8 personen: ideaal voor 2 gezinnen.
Haaksbergen ligt in het hart van Twente. De regio staat bekend om de stad Enschede en het Grolsch-bier, maar ook om het boerenleven en de uitgestrekte landschappen met bossen en weilanden. De omgeving leent zich daarom goed voor wandel-, fiets- en mountainbiketochten. Vanuit Haaksbergen kun je met de stoomtrein naar Boekeloo, om daar een bezoek te brengen aan het zoutmuseum.
In de tuin kunnen de kinderen lekker spelen. Er staan een zandbak en speeltoestellen voor ze. Deze woning is alleen boekbaar voor recreatieve doeleinden.
Vanaf het erf fietst en wandelt u zo de natuur in. Ook de steden Enschede en Hengelo zijn met de auto binnen 30 minuten te bereiken en zeker een bezoekje waard.
-Liever een kleiner appartement? Wij verhuren ook 4 persoons appartementen via Belvilla. Zie vakantiewoning de Beuk in Haaksbergen.
-Kinderen mogen de boer helpen met koeien/kalfjes voeren.