Dit vakantiehuis heeft 9 slaapkamers en is geschikt voor 21 personen, ideaal voor familiereünies. Gelegen bij Oeffelt, in Noord-Brabant.
Het huis staat op een landgoed met dieren. In de omgeving kunt u mooie wandel- en fietstochten maken. Het Pieter Pad is een geweldige wandelroute en ligt niet ver van het huis.
Deze groepsaccommodatie beschikt over 2 heerlijke sauna's en 2 ontspannende jacuzzi's. Dit unieke groepshuis bestaat uit een hoofdgebouw met een penthouse en 3 lodges. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen op het terrein. Er is WiFi in het huis en er zijn maximaal 4 huisdieren toegestaan.
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 28 jaar zijn niet toegestaan. Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen is verboden in dit huis. Groepen die enkel bestaan uit mannen zijn niet toegestaan.
Diner
Op loopafstand van Guesthouse de Heide vind u restaurant Bloemers. Hier kunt u voor slechts € 29 genieten van een uitstekend 3-gangen diner. Als Guesthouse de Heide voor u reserveert krijgt u een welkomstdrankje aangeboden.
Wandelen
Houd u van wandelen? Wij liggen niet ver van het Pieter Pad. Zelf hebben we deze ook gelopen en kunnen u helpen met routes en advies. Het is er werkelijk prachtig!