Dit appartement ligt op de 1e etage van een grote vakantiewoning met meerdere appartementen.
Uw appartement heeft een gezamenlijke ingang met 3 andere appartementen. Naast de 3 appartementen bevindt zich nog het 4de appartement en achter de woning het 5de appartement.
Als u de woning binnenkomt is er een kleine keuken die doorloopt naar de kleine woonkamer met eethoek. De bank is tevens een slaapbank en kan door 1 volwassene of 2 kinderen gebruikt worden. Daarnaast is er de kleine slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden.
De extra luxe in uw appartement is wel uw ruime badkamer met ligbad en douche.
Vanuit de woonkamer is er ook een klein balkon met uitzicht op de straat en kunt u de strandopgang zien.
Vlakbij het huis liggen mooie wandel en fietsroutes in de duinen, langs de bloembollenvelden en richting Keukenhof. Ook steden als Delft en Leiden maar ook Amsterdam en De Haag zijn vlakbij!
Een knus appartement op nog geen 100 meter van het strand.
Bijzonderheden : de woning is begin 2019 geheel gerenoveerd
Voor het parkeren ontvangt u van de huiseigenaar een parkeerkaart
3de zaterdag in april regionaal bloemencorso
1 ste zaterdag in augustus Rijnsburg bloemencorso
21 maart tot 20 mei Keukenhof
13 kilometer tot de keukenhof. 14 minuten met de auto/ 35 minuten met de fiets.
strandlopen over 4 en 8 km iedere donderdag 21 juni tm 15 augustus.