Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Vakantiehuis in Andijk

6 Personen

3 Slaapkamers

Water : 0,1 km

Beschrijving

Ruime villa aan het water
Ervaar echt vakantiecomfort in deze prachtig ontworpen, vrijstaande villa op Villavakantiepark IJsselhof in Andijk. Met moderne voorzieningen zoals een vaatwasser, combimagnetron en een lichte, open woon- en eetkamer, maakt deze villa ontspannen moeiteloos. Kies uit indelingen met drie of vier slaapkamers, waaronder opties met een slaapkamer op de begane grond - ideaal voor gezinnen of groepen. Stap buiten uw eigen tuin in, perfect voor een kopje koffie in de ochtend, een wijntje in de avond of gewoon om te genieten van de rust. Sommige villa's liggen zelfs aan het water voor een extra dosis rust.

Kustcharme op het Hollandse platteland
Gelegen in het hart van Noord-Holland, op een steenworp afstand van het IJsselmeer, bent u perfect gelegen om de charmante steden Enkhuizen, Medemblik en Hoorn te verkennen. Of u nu wilt varen, fietsen langs de dijken of lokale musea wilt bezoeken, de regio biedt voor ieder wat wils. Het overdekte, gedeelde zwembad is een favoriet bij onze gasten en een geweldige plek om te ontspannen na een dag vol avontuur.

Poten & Borden – Een Perfecte Match
Ja, uw huisdier is ook welkom! Geniet van lange wandelingen langs het meer of verken het nabijgelegen hondvriendelijke strand bij Vooroever. De ruime tuin van de villa is ideaal voor huisdieren om hun benen te strekken, en lokale cafés in Enkhuizen bieden zelfs lekkernijen voor uw harige vriendjes. Na een dagje uit kunt u genieten van verse visgerechten of gezellig samen met uw hond in een bistro aan het water zitten – want vakantie is leuker als u ze samen deelt.

Bezoekt u tijdens uw verblijf met uw kinderen en/of kleinkinderen “Het Sprookjeswonderland” in Enkhuizen, “Het Bakkerijmuseum”in Medemblik of maakt u een tocht met “De Stoomtram” waarbij u de steden Medemblik, Hoorn en Enkhuizen aan doet. Wilt u een dagje terug in de tijd is een bezoek aan het “Zuiderzeemuseum” in Enkhuizen aan te raden. Hier ziet u hoe de mensen leefden en kunt u een foto laten maken in klederdracht en als u geluk heeft mag u mee eten met een van de bewoners. Ook kunt u oa. een bezoek brengen aan de kapper, snoepwinkel en de drogist. Viert u met uw gezin vakantie op ons park dan zijn er diverse mogelijkheden zoals het dolfinarium in Hardewijk, De hollebolleboom in Tuitjehorn, Ballorig in Hoorn, de Vlindertuin in Waarland of u maakt een boottocht vanaf Enkhuizen naar Urk of Stavoren, een dagje Volendam is ook de moeite waard en natuurlijk de overdekte zwembaden in Enkhuizen en Hoorn. En voor de wat oudere kinderen Walibi Flevoland in Biddinghuizen. Wilt u shoppen dan is er in Lelystad een outlet centrum genaamd Batavia stad. Hier kun u naar harte lust winkelen bij alle bekende merken. Wilt u even bijkomen zijn er genoeg terrasjes waar u wat kunt eten en drinken. Wij hebben op basis van hiervan een arrangement samengesteld. Wilt u meer informatie hierover kunt u contact met ons opnemen. Verder zijn de steden Hoorn, Enkhuizen en Medemblik zeker een bezoek waard. Met de havens, winkels en restaurantjes. Tevens hebben de steden een VVV kantoor waar u voldoende informatie kunt verkrijgen. Bij de receptie van ons park zijn de magazines over Enkhuizen en Medemblik verkrijgbaar. Tevens vinden er in de maanden november en december allerlei sinterklaas activiteiten plaats in het Zuiderzeemuseum is er een pietendorp en bij de Stoomtram brengt de trein u naar de pakjesboot en daar komt sinterklaas langs en hij neemt voor de kinderen een cadeautje mee. Vlakbij het park vindt u 1619 gelegen aan de haven een restaurant waarbij u uitkijkt over het IJsselmeer. En iets verder gelegen vindt u Meijers dit is gesitueerd in een oude kerk. Arrangementen bij te boeken * Lekker Eten arrangement U kunt tijdens uw vakantie onbezorgd eten * Fiets en wandel arrangement 2 dagen fietshuur met routes en onderweg een kopje koffie/thee met iets lekkers * Shop arrangement U profiteert van extra voordeel u ontvangt een parkeerkaart, consumptie en een B-membercard * Tulpen arrangement U verblijft het tulpenhuis, dagkaart voor de Museumstoomtram en een rondleiding bij een tulpenbollenbedrijf. Te boeken in de maanden April en Mei, mede afhankelijk van het bollenseizoen Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 6
  • Slaapkamers : 3
  • Eénpersoonsbedden : 6
Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Badkamers : 1
Vakantiehuis met zwembad
  • Buitenzwembad : Privé
Afstanden
  • Winkels : 0,1 km
  • Restaurants : 0,1 km
  • Afstand tot het water : 0,1 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Magnetron
Voorzieningen - binnen
  • Type : Vakantiehuis
  • Internet
  • TV
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 2
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen