Il Cavaliere is een deel van een 14e-eeuws kasteel in een stadje in de prachtige regio van Piemonte. Na een grote restauratie heeft het kasteel nu een paar moderne appartementen. Uw appartement beschikt over 1 slaapkamer en is ideaal voor een stel.
Het kasteel ligt op slechts 10 minuten rijden van het oude dorp Ricetto en 25 minuten van de Golf Club van Biella. Ook slechts 2 km van een prachtig middeleeuws dorp, uniek in Europa omdat het nog volledig intact is, waardoor u nog steeds kunt zien hoe het oorspronkelijk was. Fietsliefhebbers kunnen een mountainbike of stadsfiets huren. De fietspaden in Biella zijn geschikt voor iedereen en ook zijn er volop ruiterpaden in de regio.
De kamers zijn uitgerust met gratis WiFi en satelliet-tv met internationale zenders. Er is ook een goed uitgeruste keuken en gratis parkeergelegenheid. Huisdieren zijn toegestaan in het appartement, maar alleen kleine dieren worden geaccepteerd.
Niet ver van de vakantiewoning is een indrukwekkend en belangrijk klooster, tussen de bergen van Biella gelegen vanwaar je mooie bergwandelingen kunt maken. Het kasteel ligt op slechts 500 meter van het station van waaruit je met gemak de steden Turijn en Milaan kunt gaan bezoeken.
Trap naar appartement is redelijk smal en niet erg geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.
Kleine dieren zijn toegestaan, honden van groot ras kunnen we helaas niet accepteren.