Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Appartement in Šibenik

7 Personen

2 Slaapkamers

Water : 0,1 km

Beschrijving

Dit moderne appartement met airco is geschikt voor 4 volwassenen en 3 kinderen tot 12 jaar met 2 slaapkamers. Het ligt op vakantiepark Sollaris in het Solaris Holiday Resort op een schiereilandje, 50 m van zee, aan een mooi strand.



Het resort ligt op 6 km van het centrum van Sibenik (de oudste Kroatische stad aan de Adriatische zee) en 75 km ten zuidoosten van Zadar. De historische stad Split ligt op 86 km. Split heeft een geweldig aanbod aan cultuur.



Het appartement met airconditioning, 2 balkons of 2 terrassen met tuinmeubilair ligt op de begane grond of 1e etage. Het appartement met kitchenette heeft een tweepersoonsbed, een stapelbed en een één- en een tweepersoonsslaapbank. Er zijn 3 zwembaden (1 tegen extra betaling), meerdere restaurants, diverse bars en een golfbaan.



Het vliegveld van Split ligt op 50 km afstand. De luchthaven van Zadar ligt op 75 km afstand.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 7
  • Slaapkamers : 2
  • Tweepersoonsbedden : 2
  • Sofabedden : 2
Badkamer
  • Badkamers : 1
Vakantiehuis met zwembad
  • Buitenzwembad : Gedeeld
Afstanden
  • Winkels : 6 km
  • Restaurants : 0,1 km
  • Afstand tot het water : 0,1 km
Voorzieningen - keuken
  • Kitchenette
Voorzieningen - binnen
  • Type : Appartement
  • air conditioning
  • TV
Voorzieningen - buiten
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Nee
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen