Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Vakantiehuis in Rethimnon

3 Personen

2 Slaapkamers

Water : 2 km

Beschrijving

VILLA Afroditi, VILLA Estia en VILLA Athina zijn 3 vrijstaande villa's ideaal voor koppels, gezinnen en eenlingen, geplaatst op een 8.000 vierkante meter grond, gerund door een zeer aardige family. De villa's beschikken over een eigen parkeerplaats op eigen terrein. Ze bevinden zich in het dorp Pagkalochori, een kustplaatsje in Rethymnon.
De villa's zijn gelegen in het midden van het eiland, zodat gasten gemakkelijk het westelijke en oostelijke deel van Kreta kunnen bezoeken. De villa's zijn 2km ver van de dichtstbijzijnde stranden van het gebied (Chrysi Ammos), tussen twee historische kloosters (Klooster van Arsani, klooster van Arkadi) die open zijn voor het publiek en in de buurt van toeristische winkels, cafes, restaurants, apotheek, mini-markten zijn (1.5km), 10km van het centrum van Rethymno. Gasten kunnen terecht in het nabijgelegen traditionele dorpen door te lopen, wandelen of fietsen. De villa's delen een zwembad. De villa's kunnen afzonderlijk of samen voor groepen of grote families worden gereserveerd, worden ze aangeboden voor een vakantie zakelijke laat, korte termijn en lange termijn.
De tuin is werkelijk prachtig, vele fruitbomen en prachtige bloemen en struiken.

Het huis is gelegen in het dorp Pagkalochori, een kustdorp in Rethymnon op het Griekse eiland Kreta, dicht bij stranden, supermarkten en tavernes, tussen twee historische kloosters (klooster van Arsani, klooster van Arkadi) die open zijn voor het publiek en 10 km ver van het centrum van de stad Rethymno. Het is omgeven door olijfbomen (het ultieme symbool in de Griekse mythen), citroen, sinaasappel, mandarijn, vijgen en verschillende andere soorten bomen, fruit, kruiden en bloemen. Dat betekent echte Kretenzische natuur! In een ruime tuin die het gevoel van vrijheid geeft, bloemen en traditionele, lokale kruiden zoals \"diktamo\". De villa's zijn ideaal voor een ontspannen, onvergetelijke vakantie voor u, uw familie of vrienden, met een comfortabele buitenruimte voor kinderen.
HUISHOUDELIJKE UITRUSTING: Airconditioning, satelliet-tv, wi-fi toegang.
Vaatwasser, Fornuis, Koelkast, Diepvriezer, Wasmachine, Kledingvoering, Waterkoker, Koffiezetapparaat, Broodrooster, Strijkijzer en strijkplank, Haardroger, kookgerei, beddengoed, handdoeken enz.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 3
  • Slaapkamers : 2
  • Tweepersoonsbedden : 1
  • Eénpersoonsbedden : 1
  • Sofabedden : 1
  • Kinderbedje
Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Jacuzzi
  • Badkamers : 1
Vakantiehuis met zwembad
  • Buitenzwembad : Privé
Afstanden
  • Luchthaven : 60 km
  • Winkels : 1,5 km
  • Restaurants : 1,5 km
  • Afstand tot het water : 2 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Oven
Voorzieningen - binnen
  • Type : Vakantiehuis
  • Internet
  • air conditioning
  • TV
  • Eetstoel voor kinderen
  • Wasmachine
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Barbeque
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Nee
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen