Dit vakantiehuis van 75 m² vormt een fijne uitvalsbasis voor een vakantie dicht bij het water. Het huis heeft 3 slaapkamers en 6 slaapplaatsen en een badkamer met een binnen-spa. Het huis uit 2008 is licht en praktisch ingericht.
De woonruimte combineert keuken, eethoek en woonkamer. Hier is ruimte voor maaltijden, spelletjes en ontspanning na een dag aan het strand. Internet, tv met Chromecast, een vaatwasser en wasmachine maken het verblijf gemakkelijk.
Na een dag vol activiteiten kunt u ontspannen in de binnen-spa. De drie slaapkamers zorgen voor een goede nachtrust. Het huis is geschikt voor gezinnen en stellen. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het water ligt op slechts 150 meter afstand. Begin de dag met een duik of een wandeling langs de kust.
De omgeving is rustig en ideaal voor een ontspannen vakantie. Winkels liggen slechts 400 meter van het huis.
Op 7 km afstand ligt Juelsminde, een gezellige havenplaats met een jachthaven, cafés, restaurants en kleine winkels.