Dit heerlijke houten huis ligt op Ordrup Næs en heeft een fantastische ligging op een prachtig natuurperceel met een eigen meer. Het huis ligt op nog geen 200 meter van een van de mooiste stranden in de omgeving. Gratis internet. Geschikt voor 6 personen, maar max. 4 volwassenen en 2 kinderen.
De woning heeft een fijne, praktisch ingerichte woonkamer met panoramaramen met uitzicht op het meer en het groene landschap, en toegang tot het terras. De goed uitgeruste keuken staat in open verbinding met de woonkamer en beschikt over een vaatwasser.
Er is 1 slaapkamer met tweepersoonsbed en 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (70x200 – het meest geschikt voor kinderen). Deze kamer heeft geen deur. Daarnaast is er een bijgebouw/annex waar eventueel 2 personen kunnen slapen, als dat beter uitkomt.
De badkamer is ingericht met een douche.
Stel u voor dat u de lichte zomerdagen en -avonden doorbrengt op het heerlijke, grote terras met uitzicht op het meer, ingericht met tuinmeubilair en een barbecue, zodat u volop van het buitenleven kunt genieten.
Er is parkeergelegenheid op het perceel.
In de omgeving zijn volop activiteiten mogelijk. Er zijn prachtige, kindvriendelijke zandstranden om te zwemmen. Voor meer belevenissen kunt u naar Sommerland Sjælland, Geopark Odsherred, Hempel Glasmuseum en Odsherred Zoo Rescue. Golfliefhebbers kunnen kiezen uit meerdere golfbanen.
U kunt ook naar Holbæk rijden, op ongeveer 30 km afstand, waar u kunt winkelen, uit eten gaan of een bezoek brengen aan Andelslandsbyen Nyvang, een levendig openluchtmuseum dat op charmante wijze de Deense coöperatieve periode van 1870-1950 laat zien.
Odsherred heeft de afgelopen jaren een sterke naam opgebouwd als gastronomische bestemming, met gebruik van lokale ingrediënten uit het veld, het bos en van het strand.