Bestemmingen
Contact
Favorieten
vakantiehuis in Chindrieux

4 Personen

2 Slaapkamers

Water : 10 km

Beschrijving

Dit kasteelappartement in een voormalige kapel in Frankrijk heeft een mooi uitzicht en een heerlijk zwembad. Er zijn 2 slaapkamers waar 4 personen in kunnen verblijven. Deze optie is geschikt voor gezinnen.

Begin de ochtend met een gezonde wandeling in het bos dat ongeveer 100 m van de accommodatie vandaan ligt. Je kan een lekker ontbijtje halen bij de supermarkt 1 km verderop en er is een leuk restaurantje te vinden op tevens 1 km van het verblijf.

De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een toilet. Als je een avond niet uit eten wenst te gaan, kan je zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. De tuin is ingericht met sfeervol tuinmeubilair en wordt net als de binnenplaats gedeeld met andere gasten.

De dichtstbijzijnde bushalte is 8 km van de accommodatie verwijderd.

De was- en droogmachine zijn ter beschikking gesteld van woensdag tot zaterdag. Buiten deze dagen kan er geen gebruik worden gemaakt van de was- en droogmachine.

Met easyJet (zie easyJet.com) vliegt u gemakkelijk en goedkoop van Schiphol naar de luchthaven van Genève. Vanaf Genève is het ongeveer drie kwartier rijden naar Chateau Lapeyrouse. Op het vliegveld van Genève zijn verschillende autoverhuurbedrijven aanwezig. Het landgoed ligt ideaal voor winter- en zomeractiviteiten. Bijna alle sporten zijn in de omgeving te beoefenen: - Wandelen over prachtige, gemarkeerde wandelpaden; - Zwemmen in het zwembad bij het kasteel; - Zeilen en waterskiën op het grootste meer van Frankrijk (Lac du Bourget); - Golfen op een 18 holes golfbaan op 16 km afstand in Aix-les Bains; - Parapenten op 5 km afstand vanaf de bergrug van de Chautagne. In het winterseizoen zijn er in de omgeving van het kasteel meerdere wintersportplaatsen (alpineski, langlauf) beschikbaar op nog geen uur rijden. Aan te raden plaatsen zijn La Clusaz en Chamonix. Tevens zijn in Zwitserland aantrekkelijke wintersportgebieden te vinden.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 4
  • Slaapkamers : 2
  • Tweepersoonsbedden : 1
  • Stapelbedden : 1
  • Kinderbedje
Badkamer
  • Douche
  • Badkamers : 1
Vakantiehuis met zwembad
  • Buitenzwembad : Privé
Afstanden
  • Winkels : 1 km
  • Restaurants : 1 km
  • Afstand tot het water : 10 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Koelkast
  • Magnetron
Voorzieningen - binnen
  • Internet
  • TV
  • Radio
  • Eetstoel voor kinderen
  • Wasmachine
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Nee
  • Roken : Roken niet toegestaan

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen