Heerlijk zomerhuis met karakter en voldoende ruimte voor maximaal vier personen. Het huis is 71 m², heeft twee slaapkamers, een nieuwe keuken en een grote, uitnodigende tuin. Je vindt hier een rustige plek in de zon of blijft op het terras voor pure ontspanning.
De keuken is onlangs gerenoveerd en volledig uitgerust, ideaal om te koken met lokale producten. Maaltijden kun je binnen of buiten nuttigen, afhankelijk van het weer en je humeur.
Het water is slechts 100 meter verderop, perfect om te zwemmen, vissen of krabben te vangen vanaf de steiger. De natuur ligt dicht bij huis en de avonturen beginnen meteen.
Huur een fiets en ontdek de kleine wegen van het eiland, of maak een wandeling en spot herten en hazen in het landschap. Fejø biedt rust, frisse lucht en een tempo waarop je echt kunt ontspannen.