Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
vakantiehuis in Neure

8 Personen

5 Slaapkamers

Water : 15 km

Beschrijving

Heb je altijd al eens in een kasteel willen wonen? Op de grens van de Bourgogne en Auvergne ligt dit fantastische kasteel uit 1485, met 4 ha eigen terrein. Er is een grote salon en vanuit de grote woonkeuken kijk je uit over het dal. De slaapvertrekken zijn boven: 2 slaapkamers en 1 badkamer in de ene vleugel, en 3 slaapkamers en 1 badkamer in de andere. Perfect voor 2 gezinnen die samen op vakantie gaan en privacy willen._x000D_
_x000D_
In de omgeving, die overigens ideaal is om per fiets te ontdekken, vind je kuuroorden, kabbelende rivieren, eindeloze vergezichten en statige oude steden. Je kunt uitstapjes maken naar Le Veurdre, Lurcy-Levis, Sancoins, Bourbon of Nevers. _x000D_
_x000D_
Vlak bij het kasteeltje vind je 2 grote zwemmeren, waar je een boot of waterfiets kunt huren en een hapje kunt eten. Je kunt ook lekker luieren met een boek op een van de houten ligstoelen, terwijl de kinderen ravotten op het gazon of vissen in de rivier.

- Gelieve te zorgen dat u contact geld bij u heeft voor de kosten ter plaatsen. Er is namelijk geen pinautomaat in het nabij gelegen dorpje.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 8
  • Slaapkamers : 5
  • Tweepersoonsbedden : 5
Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Badkamers : 2
Afstanden
  • Luchthaven : 100 km
  • Winkels : 10 km
  • Restaurants : 14 km
  • Afstand tot het water : 15 km
  • Afstand tot alternatief watervermaak : 0 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Fornuis : Type onbekend
Voorzieningen - binnen
  • Internet
  • TV
  • DVD-speler
  • Stereo installatie
  • Wasmachine
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Barbeque
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 2
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen