Hier in Beieren staat een sfeervol appartement met privéterras en tuin op slechts 100 m van het bos. Er zijn 3 slaapkamers en er kunnen maximaal 7 personen verblijven in dit mooie appartement. Dit is een geschikte locatie voor natuurliefhebbers.
Dit is tevens een geweldige optie voor wintersportfanaten, want de skilift is niet meer dan 800 m van de accommodatie verwijderd. Er zijn uitgaansgelegenheden op 10 km afstand en de dichtstbijzijnde supermarkt is slechts 5 km rijden.
Het sfeervolle appartement is voorzien van een open haard in de woonkamer en u hoeft niet bang te zijn voor koude voeten dankzij de vloerverwarming. Voor de kinderen is er een zandbak beschikbaar en er zijn 2 parkeerplaatsen waarop u uw auto kwijt kan.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 800 m van de accommodatie verwijderd en de snelweg ligt op 20 km afstand.