Dit leuke chalet is tegen de wijnbergen aangebouwd en voorzien van zowel airconditioning als verwarming. Er is 1 slaapkamer die 2 slaapplekken herbergt waardoor dit een ideale optie is voor stellen.
Begin de dag met een gezonde wandeling door het bos dat op 500 m van de accommodatie te vinden is. U kunt de dagelijkse boodschappen halen bij de supermarkt 1 km verderop en het dichtstbijzijnde restaurantje vindt u op 500 m van het verblijf.
De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een wastafel. Als u een avond niet uit eten wenst te gaan, kunt u zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. Tegen betaling kunt u gebruikmaken van een wasmachine en u kunt uw auto kwijt op de parkeerplaats.
De dichtstbijzijnde bushalte vindt u op 1 km afstand van de accommodatie.