Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Appartement in Leutasch

4 Personen

1 Slaapkamers

Water : 14 km

Beschrijving

Dit vakantiehuis heeft 1 slaapkamer en is geschikt voor 4 personen, ideaal voor een gezin. Het ligt op een landelijke plek in Tirol, bij het skigebied Seefeld.



Dit vrijstaande huis staat op een rustige locatie in Lochlehen, een wijk van Leutasch. De rivier Ache stroomt op 100 m van het huis en er is een kiezelstrandje waar je kunt zonnen of zwemmen. In de omgeving kun je prachtige wandelingen maken in het bos en genieten van het uitzicht op de bergen.



De vakantiewoning bevindt zich op de begane grond en beschikt over een gemeenschappelijk tuin met een barbecue, een trampoline en een tafeltennistafel. Het appartement is klassiek ingericht en er staat een tweepersoonsslaapbank in de woonkamer. De kinderen kunnen buitenspelen op de weide rondom het huis. Er is ook WiFi in het huis en er is maximaal 1 huisdier toegestaan.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 4
  • Slaapkamers : 1
  • Tweepersoonsbedden : 1
  • Sofabedden : 1
Badkamer
  • Douche
  • Badkamers : 1
Afstanden
  • Winkels : 5 km
  • Restaurants : 1 km
  • Afstand tot het water : 14 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
Voorzieningen - binnen
  • Type : Appartement
  • Internet
  • TV
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Barbeque
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 1
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip
Skivakantie in Skihut
Activiteiten
  • Tafeltennis

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen