Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Appartement in Zell am See

8 Personen

2 Slaapkamers

Water : 0,4 km

Beschrijving

Dit appartement in Zell am See heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor een familie of vriendengroep. De accommodatie is hoger gelegen en bevindt zich op slechts 750 m van de Areitlift. Door de ligging nabij de skilift is dit appartement ideaal voor wintersporters.



Binnen een paar minuten sta je op de ski’s en geniet je van het grote skigebied van Zell am See en Kaprun. Bij vertoning van de reisbescheiden ontvangt je 7% korting op skihuur bij Intersport Bründl in Zell am See. Natuurlijk zit je ook goed voor andere activiteiten. Langlaufloipen, wandelpaden en leuke winkels vind je allemaal op korte afstand van het appartement. In de zomer is het hier ook goed vertoeven. Maak een mooie bergwandeling over de Großglockner, de hoogste berg van Oostenrijk, of bezoek de Krimmler watervallen.



Als je met kleine kinderen op reis bent kun je een kinderbed en kinderstoel in het appartement laten plaatsen.



Mocht je geen auto hebben, de dichtstbijzijnde halte van het openbaar vervoer is op 100 m.

We hebben nu een winter- en een zomervakantie doorgebracht in Zell am See. En in 1 woord: geweldig. De omgeving ademt sport en lekker actief bezig zijn kun je hier het hele jaar door. En in het stadje is er altijd wel iets te beleven. 's Morgens lekkere verse broodjes halen bij de bakker om de hoek, dan erop uit en 's avonds lekker genieten; in de zomer op het terras in een grote tuin waar de kinderen nog heerlijk kunnen spelen of 's winters lekker met zijn allen rond de grote tafel. Nog een tip: afgelopen zomer zijn we met de Areitbahn omhoog gegaan en vandaar uit nog een stukje naar boven gewandeld, daar lekker op het terras gezeten en genoten van het weidse uitzicht. Vandaar naar beneden gewandeld waar we onderweg nog bij een meertje uitkwamen waarin we nog heerlijk hebben gezwommen. Zelfs onze pubers hebben hiervan genoten. En voor de iets ouderen onder ons: je kunt in dit berggebied toch (bijna vlak) fietsen over de Tauernradweg. Geweldig toch?!

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 8
  • Slaapkamers : 2
  • Tweepersoonsbedden : 1
  • Eénpersoonsbedden : 2
  • Stapelbedden : 1
  • Sofabedden : 1
  • Kinderbedje
Badkamer
  • Douche
  • Badkamers : 1
Afstanden
  • Winkels : 0,1 km
  • Restaurants : 0,1 km
  • Afstand tot het water : 0,4 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Fornuis : Type onbekend
  • Magnetron
Voorzieningen - binnen
  • Type : Appartement
  • Internet
  • TV
  • Eetstoel voor kinderen
  • Wasmachine
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Nee
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip
Skivakantie in Skihut

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen