Bestemmingen
Contact
Favorieten
Huisbezitter
Vakantiehuis in Bucheben

13 Personen

5 Slaapkamers

Beschrijving

Op een fantastische locatie, aan het eind van een doodlopende weg bevindt zich dit unieke vakantiehuis in Rauris. De woning beschikt over een fijn terras, een prachtige omgeving en het is ideaal voor grote groepen.

Voor het skiplezier kun je met de auto (sneeuwkettingen) naar Rauris (8 km). Voor de langlaufliefhebbers ligt achter Rauris-Wörth een prachtig langlaufparadijs: het Seidwinkltal. Tevens kun je in het Raurisdal mooie wandelingen maken. Heb behoefte aan gezellige drukte? Dan kun je terecht in Zell am See of St. Johann im Pongau.

Vanaf het verblijf heb je een adembenemend uitzicht over de gehele omgeving. Het vakantiehuis is een oude boerderij die van binnen geheel gerenoveerd is. De inrichting is eenvoudig maar heel gezellig en verzorgd. Vooral de grote woonkamer van maar liefst 120 m² is zeer comfortabel.

Faciliteiten

Slaapkamer
  • Personen : 13
  • Slaapkamers : 5
  • Tweepersoonsbedden : 5
  • Eénpersoonsbedden : 3
  • Kinderbedje
Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Badkamers : 2
Afstanden
  • Winkels : 6 km
  • Restaurants : 2 km
Voorzieningen - keuken
  • Complete keuken
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koelkast
  • Fornuis : Type onbekend
  • Koffiezetapparaat : Normaal
Voorzieningen - binnen
  • Type : Vakantiehuis
  • Verdieping nr. : 1
  • Internet
  • Radio
  • Draadloos internet
Voorzieningen - buiten
  • Parkeren : Privé parkeerplaats
  • Tuinmeubilair
Toegangkelijkheid
  • Huisdieren toegelaten : Ja
  • Huisdieren toegelaten : 2
  • Roken : Roken niet toegestaan
Citytrip
Skivakantie in Skihut
Activiteiten
  • Activiteitenruimte : Ja

Locatie van de woning

Laat je inspireren door gerelateerde bestemmingen