Dit moderne appartement is gelegen in een appartementenhotel in Riviera del Sol. Het aparthotel biedt geweldige faciliteiten samen met het Crown Resort voor alle bewoners. Een groot gemeenschappelijk zwembad met ligbedden. In het seizoen van Pasen tot eind oktober kunnen gasten, die in het aparthotel verblijven, toegang hebben tot een verwarmd zwembad, een poolbar (zomerseizoen), een minigolfbaan, fitnessruimte, miniklub voor kinderen, locker- en douchefaciliteiten en een bagage kamer. Ook is er een basketbalbaan. Fantastische faciliteiten voor een actieve vakantie.
Het appartement bestaat uit 2 slaapkamers en 1 badkamer. De modern ingerichte woonkamer heeft toegang tot een terras met eettafel. Vanuit het terras kijkt u uit op het gemeenschappelijke zwembad en uitzicht wordt aangevuld met de pracht van de Middellandse Zee. De moderne keuken is volledig uitgerust.
Internet: gratis WiFi
Airconditioning: Een centrale
Het appartement is gelegen op 450 m van de supermarkt SuperCor en op 500 m van het zandstrand van Rivieras. De golfclub Miraflores ligt op slechts 2 km afstand.
La Cala de Mijas: 3 km
Calahonda: 4 km
Marbella 17 km
Puerto Banus 26 km
Fuengirola 12 km