LET OP: DEZE WONING WORDT VAN APRIL TOT EN MET SEPTEMBER ALLEEN VERHUURD AAN 6 PERSONEN. VAN OKTOBER TOT MAART WORDT DE WONING ALLEEN VERHUURD AAN 4 PERSONEN.
Welkom in ons lichte en ruime vakantiehuis op het prachtige Orø. Het huis ligt in een mooie vakantiewijk op korte afstand van de veerboot, het water en winkels en biedt veel ruimte – zowel binnen als buiten.
Het vakantiehuis heeft in totaal 6 slaapplaatsen binnen, verdeeld over het hoofdgebouw en het bijgebouw, en 2 extra slaapplaatsen in de shelter, die de favoriet van de familie is tijdens warme zomernachten.
Het vakantiehuis beschikt over:
* Twee slaapkamers in het hoofdgebouw, beide met een tweepersoonsbed
* Ruime en gezellige woonkamer met houtkachel, tv, stereo-installatie, wifi en een groot assortiment aan spellen
* Volledig uitgeruste keuken
* Eethoek met tafel en stoelen voor maximaal 10 personen
* Badkamer met douche
Buitenfaciliteiten:
* Groot, zonnig terras op het zuiden met Weber-kogelbarbecue
* Bijgebouw met tweepersoonsbed en tafel en stoelen
(Let op: het bijgebouw is gesloten in de winterperiode oktober–maart, waardoor er 4 slaapplaatsen in het hoofdgebouw zijn)
* Shelter met tweepersoonsbed
* Mooie tuin met vuurplaats, speelhuisje en schommels
* Buitenwasruimte met wasmachine en droger
Er is bovendien de mogelijkheid om een extra bed op te stellen voor de allerkleinsten van het gezin.
Een ideaal vakantiehuis voor zowel gezinnen als vrienden.